Wyniki konkursu j. angielskiego ,,SPELLING BEE’’

22 listopada niniejszego roku, uczniowie 2 – 5 klas gimnazjum im. Elizy Orzeszkowej mieli zaszczyt wziąć udział w rejonowym konkursie języka angielskiego ,,SPELLING BEE’’, którego celem jest poprawne przeliterowanie czasami bardzo skomplikowanych angielskich wyrazów. Konkurs trwał w gimnazjum ,,Ryto’’ w Dziewieniszkach. Uczestnictwo w podobnym rodzaju konkursach zachęca uczniów do zainteresowania się j.angielskim, pogłębia słownictwo, poprawę pisowni i wymowy.

W tym roku w konkursie wzięło udział 7 uczniów naszego gimnazjum. Wszyscy uczestnicy wykazali się na poziomie, otrzymali podziękowanie za udział. Wśród uczniów klas 2 I miejsce zdobyła uczennica klasy 2 – Emily Bakulmanowa (nauczycielka Liana Skarina-Gičkina), wśród uczniów klas 4 I miejsce wywalczyła uczennica klasy 4 – Karolina Čekariova (nauczycielka Natalija Žuravliova), wśród uczniów klas 5, II miejsceLigita Januškevič (nauczycielka Natalija Žuravliova).

Gratulujemy uczestnikom! Życzymy dalszych sukcesów!

Natalija Žuravliova

Liana Skarina-Gičkina