Menu Close

Pedagogai

2021-2022 m.m. dirbančių mokytojų ir pagalbos mokiniui specialistų sąrašas:

 

Mokytojai
Eil. Nr. Vardas, pavardė Dėstomas dalykas Kontaktai
1. Miroslava Šostak Matematika mirenaszostak@gmail.com
2. Valentina Bartoševič Fizika valentina.bartosevic@gmail.com
3. Violeta Bukatka Fizika violeta.bukatka@gmail.com
4. Lilija Dulko Matematika lilijadulko@gmail.com
5. Violeta Zalucka Matematika

Informatika

violeta09@inbox.lt
6. Aleksandra Bojarin Lenkų kalba a.bojarin@gmail.com
7. Ana Mikonis-Railienė Lenkų  kalba annamikonis@yahoo.com
8. Liana Skarina – Gičkina Pradinis ugdymas liana.skarina@gmail.com
9. Janina Bukina Pradinis ugdymas jabukina@gmail.com
10. Česlava Orlovska Pradinis ugdymas orlovska36@gmail.com
11. Ana Šatkevič Pradinis ugdymas ana.satkevic@gmail.com
12. Jurgita Milošienė Lietuvių kalba jalejunaite@gmail.com
13. Artur Valiučko Lietuvių kalba  a.valiucko@gmail.com
14. Audronė Sčesnulevičienė Lietuvių kalba audrone.scesnuleviciene@gmail.com
15. Danuta Jermalovič

 

Rusų kalba

Technologijos

danuta.jermalovic@gmail.com
16. Natalja Žuravliova Anglų kalba zuravliova.natalija@gmail.com
17. Laima Narodovskaja Istorija, pilietiškumo pagrindai laima.narodovskaja@gmail.com
18. Justyna Lialkė

 

Geografija

Gamta ir žmogus

justyna.aleksandrovic@gmail.com
19. Irena Šliačina Biologija, gamta ir žmogus irena.sliacina@gmail.com
20. Edmundas Narodovskis Kūno kultūra e.narodovskis@gmail.com
21. Loreta Grigorovič Muzika loreta.snarska@gmail.com
22. Anna Savicka Dorinis ugdymas anetasavicka@gmail.com
23. Ivona Baban Dailė ivon.kleo@gmail.com
24. Brigita Butkutė Choreografija butkutebrigita@gmail.com
 

Pagalbos mokiniui specialistai

1. Renata Nanartovič Socialinė pedagogė bogrenata@gmail.com
2. Jelena Eva Aukštulevič Logopedė akinarev@gmail.com
3. Marija Bukina Bibliotekininkė marija.bukina@gmail.com
4. Diana Santackienė Mokytojo padėjėja dajanut88@gmail.com
Skip to content