Naujienos
Mūsų gimnazijos bendruomene, Šiandien dalijamės kažkuo, kas gimė iš jautrių širdžių ir drąsaus noro kalbėti apie tai, apie ką dažnai tylima.
Gegužės 22 dieną mūsų mokinės – Patrycja Vrublevskaja, Karolina Čekariova, Katažina Bukina ir Karolina Nanartovič – dalyvavo Šalčininkų rajono prevenciniame konkurse „Pasirink teisingai” ir laimėjo

Šiandien 9–10 klasių mokiniai lankėsi Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Susipažinome su bibliotekos istorija: kokiame mieste veikė biblioteka tarpukario laikotarpiu, kelintais metais Nacionalinė biblioteka pradėjo

„PASIRINK TEISINGAI” – MŪSŲ MOKINĖS LAIMĖJO II VIETĄ!
Didžiuojamės ir sveikiname! Šalčininkų rajono savivaldybės organizuotame prevenciniame mokinių konkurse „Pasirink teisingai” mūsų gimnazijos mokinės iškovojo II vietą Konkurse dalyvavo: Patrycja Vrublevskaja (7 kl.), Karolina

Puikus pasiekimas respublikiniuose konkursuose!
Š.m. balandžio mėnesį mūsų gimnazijos mokiniai Šymon Šulc, 5 kl. ir David Molis, 8 kl. dalyvavo respublikiniame kūrybiniame konkurse „Vėjas atnešė žinutę”. Šiame konkurse varžėsi

Mokymai mokiniams tema “DI panaudojimą mokymuisi”
Šiandien mūsų gimnazijoje vyko aktualūs ir įdomūs mokymai mokiniams tema „Mokymai apie DI panaudojimą mokymuisi“. Renginio tikslas – supažindinti mokinius su dirbtinio intelekto (DI) galimybėmis

Penktadienio rytas su žaliąja misija: I G klasė puošia gimnazijos kiemą! Šis penktadienio rytas mūsų gimnazijoje prasidėjo neįprastai – I G klasės mokiniai trumpam iškeitė

AKCIJA ,,LIETUVA SKAITO“
GEGUŽĖS 7 d. – spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena. 1 pamokos metu mūsų gimnazijos mokiniai kartu su mokytojais prisijungė prie AKCIJOS ,,LIETUVA SKAITO“

Žaliuok, Eliza!
Kviečiame prisijungti – kiekvieną klasę atsinešti savo augalą (iš savo sodo ar kiemo), kurį sodinsime kartu! Gegužės 7–20 d. – sodinukų rinkimas Gegužės 22 d.
Abipusis ryšys
Atsiliepimai apie mūsų įstaigą
Mums labai svarbi jūsų nuomonė, nes tikime, kad viskas, kas geriausia yra sukuriama bendromis pastangomis, todėl maloniai Jūsų prašome pasidalinti savo mintimis, išsakyti pastabas, o gal tiesiog pagirti kurį nors mūsų įstaigos narį



















