Nuotolinis mokymas

• Nuotolinis mokymas/-is. Kas tai?

Nuotolinis mokymasis – tai nuoseklus savarankiškas ar grupinis mokymas(is), kai besimokančiuosius ir mokytoją skiria atstumas ir/ar laikas, o bendravimas ir bendradarbiavimas, mokymosi medžiaga pateikiama informacinėmis ir komunikacinėmis technologijomis.

Nuotoliniam mokymui svarbu ne tik paskirti mokomąją medžiagą, bet ir turėti kontrolės mechanizmą, kuris leistų mokytojui ir tėvams realiu laiku stebėti nuotolinio mokymosi rezultatus ir teikti savalaikį grįžtamąjį ryšį.

• Gimnazijos nuotolinės ugdymo/-si aplinkos pasirinkimas.

Gimnazijoje naudojame Office 365 , kuri suteikia daug galimybių mokyti nuotoliniu būdu, per  virtualią ugdymo platmormą TEAMS vyksta online pamokos.

• Asmuo, atsakingas už nuotolinį ugdymą gimnazijoje, mokinių ir mokytojų konsultavimą technologijų naudojimo klausimais.

Gimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Valentina Bartoševič

Kontaktai konsultacijoms:

El. p. valentina.bartosevic@gmail.com

Šalčininkų rajono Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijos ugdymo proceso organizavimo nuotoliniu būdu tvarkos aprašas

• Socialinės pedagoginės pagalbos teikimas gimnazijoje.

Socialinė pedagogė  Renata Nanartovič teikia individualias konsultacijas (mokiniams, tėvams, mokytojams dalykininkams, klasių vadovams). Daugiau informacijos rasite čia.

Kontaktai:
El.p. bogrenata@gmail.com

Dėl konsultacijos galima susitarti parašius el. laišką arba žinutę TEAMS platformoje.

Informacija paaugliams

Rekomendacijos tėvams dėl vaikų saugumo internete

Rekomendacijos mokytojams dėl saugumo internete saugumo mokymų metu

„Renkuosi mokyti!“ ir VšĮ „Mokyklų tobulinimo centras“ parengė rekomendacijas tėvams, mokytojams ir mokiniams KĄ VEIKTI?

ŠMSM ir SADM algoritmas, kuris leis pedagogams, mokykloms ir kitoms atsakingoms institucijoms efektyviau padėti mokiniams, susiduriantiems su nuotolinio mokymosi metu kylančiomis problemomis

Informacija apie nuotolinį ugdymą valstybės lygmeniu