Menu Close

SAUGAUS INTERNETO SAVAITĖ MOKYKLOJE

Sparčiai veržiantis informacinėms technologijoms su populiarėjančio interneto galimybėmis į jauno žmogaus gyvenimą, mokykla siekia skatinti saugesnį, ypač vaikų tarpe, naudojimąsi internetu ir naujomis jo technologijomis.

2022 metų vasario 8 dieną buvo minima Saugesnio interneto diena. Prie šio minėjimo prisidėjo ir mūsų mokykla. Vasario 7 – 11 dienomis vyko saugesnio interneto savaitė, kuri leido mokiniams geriau pažinti ne tik internetinio bendravimo galimybes, bet kartu susimąstyti apie atsakingą ir saugų buvimą internetinėje erdvėje. 1-4 klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Draugiškas internetas“, kur turėjo šios savaitės simbolį pavaizduoti įvairiais būdais. Pradinukams buvo pravesta paskaita „Draugiškas Internetas“, kur mokiniai aktyviai diskutavo ir reflektavo, žaidė žaidimus, kaip reikia saugiai elgtis internete.

Vyresnių klasių mokiniai piešė kompiuteryje, kaip įsivaizduoja saugų internetą ir jo simbolį. Su 5-IIG klasės mokiniais per IT pamokas diskutavome apie interneto naudą, aptarėme bendravimo internete kultūrą, kaip saugoti savo asmeninius duomenis. Mokiniai atliko testą „Ar esi saugus internete?“ Veiklos buvo įdomios, prasmingos ir naudingos.

 

 

Informacinių technologijų mokytoja  Violeta Zalucka

Skip to content