Menu Close

LIETUVOS VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENA – VASARIO 16-OJI

Šių metų vasario 10 dieną gimnazijoje šventėme Lietuvos valstybės atkūrimo dieną – Vasario 16-ąją. Lietuvos gimtadienį švęsti pradėjome kartu susirinkę gimnazijos II ir III aukštuose. Po minėjimo 5-IVG klasių mokiniai grįžo į klases ir dalyvavo viktorinoje.

Pradinių klasių mokiniai atliko viktoriną ,,Kahoot“ programa. Buvo išrinkti 4 pradinių klasių mokiniai iš kiekvienos klasės, kurie geriausiai pažįsta Lietuvą. Laimėtojai gavo po dovanėlę su Lietuvos simbolika. Sveikiname:
P. Vrublevskają, 1 klasės mokinę;
D. Bukiną, 2 klasės mokinį;
P. Vrublevskają, 3 klasės mokinę;
K. Bukiną, 4 klasės mokinę.
  Po viktorinos pradinių klasių mokiniai kūrė gražiausių lietuviškų žodžių medį, kurį ,,auginsime” dar visą mėnesį, vis papildydami gražiausiais lietuviškais žodžiais.
  Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazija visus sveikina su artėjančia Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena!

3 klasės mokinės Anos Katažynos Gičkinos pasakojimas apie šventę (čia)

Parengė J.Milošienė
Skip to content