Menu Close

Projektas „Barboros Radvilaitės keliais“

2023 – 06 – 19  Elizos Ožeškovos gimnazijos mokiniai kartu su Matuizų pagrindinės mokyklos mokiniais važiavo į Dubingius. Tai viena iš projekto „Barboros Radvilaitės keliais“ veiklų. Projektas iš dalies finansuojamas Tautinių mažumų departamento. Išvykos metu mokiniai susipažino su Radvilų tėvonija. Prisiminė Radvilų ir Lietuvos–Lenkijos istoriją ir apžiūrėjo senuosius rūmus. Pabaigoje mokiniai galėjo vaikščioti po Dubingių miestelį, susipažinti su įspūdingais šio rajono monumentais, spręsdami kryžiažodį pasitikrino gebėjimą klausytis. Išvyka buvo nuostabi: mokiniai susipažino su Molėtų rajonu ir Dubingiais, praplėtė istorijos ir kultūros žinias.

                                                                                                                                                                                                                Pavel Rutkevič IIG kl.

Skip to content