Menu Close

Praktyczno-metodyczna konferencja. Od pomysłu do pomyślnego wyniku.

20 czerwca br. w Gimnazjum  A. Krepsztul w Butrymańcach odbyła się praktyczno-metodyczna konferencja współpracujących szkół pt. Od pomysłu do pomyślnego wyniku. Koncepcją spotkania było nie tylko dzielenie się doświadczeniem, ale również ukazanie wizerunku współczesnego nauczyciela nie tylko jako specjalisty w swojej dziedzinie, ale jako człowieka stale się doszkalającego i poszukującego nowych rozwiązań metodycznych, człowieka otwartego na nowości i potrafiącego je umiejętnie wprowadzać w swoją pracę z uczniami.

Sprawdzonymi przez siebie metodami, pomocami dydaktycznymi  oraz nowinkami technicznymi wzbogacającymi nauczanie przedstawiły również nauczycielki naszego gimnazjum:
– Janina Bukina oraz Liana Skarina-Giczkina- Lekcje STEAM zabawnie i kreatywnie.

-Audronė Sčesnulevičienė Od pomysłu do pozytywnego wyniku. Możliwości kształcenia umiejętności językowych.

Justyna Lialkė Spojrzenie na geografię poprzez projekty.

Dziękujemy organizatorom konferencji za możliwość dzielenia się doświadczeniem oraz nauczycielom-prelegentom  za wysiłek i kształcienie umiejętności dydaktycznych.

 

Skip to content