Menu Close

PREVENCINĖ SAVAITĖ “GYVENKIME BE PATYČIŲ” MŪSŲ GIMNAZIJOJE

Š.m. kovo 28 d. – balandžio 1 d. mūsų gimnazijoje buvo organizuojama prevencinė savaitė “Gyvenkime be patyčių”.  Akcijos tikslas – skatinti pagarbius, draugiškus mokinių tarpusavio ir vaikų bei suaugusiųjų santykius, ugdyti pozityvius bendravimo ir problemų sprendimų gebėjimus, užkirsti kelią priekabiavimui ir patyčioms, gerinti bendrą emocinę mokinio savijautą.

  Visą savaitę vyko įvairios veiklos – prevencinės paskaitėlės kartu su mokinių tarybos nariais, filmų peržiūra bei aptarimas, praktiniai bei kūrybiniai užsiėmimai,  padėkos ir atsiprašymo laiškų rašymas, knygelių apie draugystę skaitymas bibliotekoje, “šypsenėlių” dalinimas, žaidimai, dalinimasis pozityviomis mintimis, mokinių piešinių “Stabdykime patyčias” paroda, atlikto mokinių, tėvų bei mokytojų tyrimo “Patyčios mūsų gimnazijoje” rezultatų pristatymas mokiniams bei mokytojams. Mokinių tarybos nariai aktyviai prisidėjo prie veiklų organizavimo bei vykdymo.

  Norėjome, kad ši savaitė kiekvienam moksleiviui būtų aktuali ir įsimintina. Akciją „Gyvenkime be patyčių“ papildė keli įdomūs pasiūlymai: 5 dienos – 5 skirtingi aprangos kodai. Aprangos kodas – tai kiekvienos savaitės dienos sutarta dominuojanti spalva, kurią gimnazijos moksleiviai, mokytojai ir kiti mokyklos darbuotojai privalėjo parodyti  apranga ar jos detalėmis. Žinoma, šis aprangos kodas didžiausią džiaugsmą kėlė mokyklos mažiausiems mokinukams.

  Prevencinė savaitė “Gyvenkime be patyčių” netapo tik žodžiais. Džiugu, kad prie jos prisidėjo visa mūsų gimnazijos bendruomenė, kuri visą savaitę dalyvavo įvairiose veiklose, o svarbiausia, kad moksleiviai į savo širdis įsileido didžiausias vertybes: toleranciją, supratimą, draugiškumą bei pagarbą kitam.

Prevencinės savaitės “Gyvenkime be patyčių” akimirkos

1 diena

GELTONA – šviesos, šypsenų diena

 

 

2 diena

RAUDONA – nuoširdumo diena

3 diena

ŽALIA – ramybės diena

 

4 diena

MĖLYNA – draugiškumo diena

5 diena

BALTA – gėrio ir sėkmės diena 
Parengė R. Nanartovič, socialinė pedagogė
Skip to content