Menu Close

MOKYKLINIS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS ,,VAIKYSTĖS SPALVOS”.

2022 m. balandžio 1 dieną, kaip ir kasmet, „Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos“ gimnazijoje vyko mokyklinis meninio skaitymo konkursas ,,Vaikystės spalvos”. Renginys simboliškai buvo pradėtas filmuku su dalyvių vaikystės nuotraukomis ir žymių žmonių žodžiais apie vaikystę, taip pat dalyviams buvo pristatyti vertinimo kriterijai.

Konkurse dalyvavo penkiolika I-IV klasių skaitovų. Gimnazijos direktorė pasidžiaugė, kad šio konkurso dalyviai yra talentingi meninio žodžio puoselėtojai. Vertinimo komisija (gimnazijos direktorė M. Šostak, gimnazijos bibliotekininkė M. Bukina ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja A.Sčesnulevičienė) išrinko nugalėtojus dviejose amžiaus grupėse: I-II ir III-IV klasių.

I-II klasių mokinių grupėje:
I vietą laimėjo 2 klasės mokinys Adrianas Čekariovas;
II vieta skirta 1 klasės mokiniui Eldarui Boreišo;
III vietą užėmė 2 klasės mokinys Davidas Bukinas.

III – IV klasių mokinių grupėje:
I vietą laimėjo 4 klasės mokinė Katažyna Bukina;
II vieta skirta 3 klasės mokinei Patrycjai Vrublevskajai;
III vietą užėmė 3 klasės mokinė Karolina Čekariova.

Nuoširdžiai džiaugiamės ir sveikiname laimėtojus.

 

Skip to content