Menu Close

MAN PATINKA MATEMATIKA!

„Didžiausias ateities poreikis ir būtinybė – išlavinti tuos žmogaus gebėjimus, kurie nepasiekiami robotams: kūrybiškumą, vaizduotę, iniciatyvą, lyderystę. Žmogaus proto resursai turės persiorientuoti į gebėjimą kūrybiškai mąstyti, analizuoti, argumentuoti ir priimti sprendimus”, – teigia Niujorko universiteto profesorius Michio Kaku. Todėl kovo 16 d. 5-IVG klasių mokiniai mokydamiesi matematikos netradiciškai ir ugdėsi minėtus gebėjimus. Dalyvavo kūrybinio mąstymo penkiakovėje – tai interaktyvi veikla, reikalaujanti asmeninio bei komandinio kūrybinio mąstymo. Mokiniai lavino 5 kūrybinio mąstymo įpročius – vaizduotę, smalsumą, atkaklumą, nuoseklią praktiką, bendradarbiavimą ir 5 mąstymo tipus – analitinį, loginį, strateginį, kritinį ir divergentinį. Taip pat aktyviai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra“. Mokiniai noriai įsitraukė į visas veiklas, buvo aktyvūs, iniciatyvūs.

Matematikos mokytojai

Skip to content