Abiturientų vakaras

Vasario 4-tą dieną mūsų gimnazijoje vyko abiturientų vakaras. Tradicija rinktis kiekvienais metais pirmą vasario šeštadienį, nemiršta ir nepriklauso nuo jokių išorinių faktorių. Dalyvaujančius registravo dabartiniai IVG klasės mokiniai, skambėjo muzika, ekrane buvo demonstruojamos buvusių abiturientų nuotraukos. Vakarą pradėjo vedantieji V. Žertovskaja ir G. Jutkevič, jie linksmai, nuotaikingai žaidė su žiūrovais, priminė nuotykius iš mokyklos gyvenimo. Visa tai buvo labai artima abiturientams. Jie su džiaugsmu grįžo į vaikystę.  Abiturientus šiltai pasveikino gimnazijos direktorė M. Šostak. Koncerto metu tradiciškai didžiausio dėmesio sulaukė abiturientai, kurie mokyklą baigė prieš 5, 10, 15 ir t.t. metų. Juos kvietė į sceną. Abiturientai dalijosi savo įspūdžiais ir dėkojo mokytojams. Didelio susidomėjimo sulaukė abiturientų laida, kuri baigė mokyklą prieš 40 metus. Kaip buvo malonu žiūrėti į jų laimingus veidus! Mums, organizatoriams, buvo didelė garbė pasveikinti visus abiturientus po metų mūsų gimnazijoje. Jų besišypsantys veidai buvo gražiausia vakaro puošmena!

Ar reikalingi tokie susitikimai? Atsakymas vienareikšmis – taip. Visi dalyviai gavo tiek teigiamų emocijų, tiek džiaugsmo, tiek žmogiškos šilumos, kad dar ilgai prisimins šį vakarą. Tokie susitikimai suartina žmones, dovanoja jiems naujas viltis.

Anglų kalbos mokytoja Natalja Žuravliova