Menu Close

XXIX EDYCJA KONKURSU ,,NAJLEPSZA SZKOŁA-NAJLEPSZY NAUCZYCIEL

SZANOWNI NAUCZYCIELE, PRACOWNICY, RODZICE ORAZ KOCHANI UCZNIOWIE!

(dyplom)

Składam nam wszystkim GRATULACJE z okazji TYTUŁU LAUREATA w XXIX EDYCJI KONKURSU „NAJLEPSZA SZKOŁA – NAJLEPSZY NAUCZYCIEL“, który odbył się 12 grudnia w Domu Kultury Polskiej w Wilnie.

Zostały wyróżnione nauczyciele: Aleksandra Bojarin, nauczyciel języka polskiego i literatury; Danuta Jermołowicz, nauczyciel jezyka rosyjskiego  oraz Natalja Żurawlowa, nauczyciel języka angielskiego za wysokie wyniki uczniów  podczas egzaminów maturalnych oraz czołowe miejsce w olimpiadzie z jezyka polskiego  i literatury. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

Ale ten honorowy tytuł – to tak naprawdę, wkład każdego nauczyciela, dyrekcji, każdego  pracownika, uczniów oraz  rodziców. Tylko działając razem możemy sprostać wymogom teraźniejszej  oświaty oraz osiągnąć wyznaczony cel: KSZTAŁCENIE I WYCHOWANIE MŁODEGO POKOLENIA POLAKÓW NA LITWIE ORAZ WYPRACOWANIE POZYTYWNEGO WIZERUNKU POLSKIEJ SZKOŁY W LITEWSKIM SYSTEMIE EDUKACYJNYM.

DZIĘKUJĘ I ŻYCZĘ WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI!

                                                                                                Mirosława Szostak, dyrektor Gimnazjum

Skip to content