SVEIKATOS UGDYMO PROJEKTAS “SVEIKATA VISUS METUS 2021”

Projekto tikslas – padėti vaikams įgyti bendrą sveikatos suvokimą, išsiugdyti sveikatai naudingus gebėjimus, įpročius bei nuostatas, atsakomybę už savo ir kitų sveikatą, paskatinti juos rinktis sveiką gyvenimo būdą.

Projekto dalyviai – Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų, ikimokyklinių ugdymo įstaigų, formalųjį ugdymą papildančių bei neformaliojo švietimo įstaigų mokinių komandos, vaikų ir jaunimo organizacijos, klubai, būreliai, šeimos.
Mūsų gimnazijoje dalyvauja 5 komandos:
1 komanda – “Granat”
K. Kovalevskij (4kl.), D. Domulevič (4kl.), E. Milevski (4kl.), D. Bojarin (4kl.).

2 komanda – “Winogrono” (šeimos komanda)
V. Ginevič (4kl.), G. Ginevič (1kl.), motina T. Ginevič, močiutė J. Ginevič.

3 komanda – “Avokado”
J. Tarasevič (4kl.), K. Nanartovič (4kl.).
4 komanda – Sveikuoliai” (šeimos komanda)
K. Nanartovič (4kl.), motina R. Nanartovič, tėvas R. Nanartovič.
5 komanda – “Invincible winners”
E. Šostak (IG kl.), E. Videiko (IG kl.), M. Kislovski (IG kl.), A. Akanovič (IG kl.).

Projekto kuratoriai gimnazijoje – pradinių klasių mokytoja Č. Orlovska, anglų k. mokytoja N. Žuravliova, socialinė pedagogė R. Nanartovič.
Projekto trukmė – 2021 m. sausio-gruodžio mėnesiai.
Projekto organizatoriai kviečia leistis į sveikatos  užduočių kelionę. Kiekvieną mėnesį tinklalapyje www.ssus.lt skelbiamas naujas iššūkis, nauja užduotis.
Komandos pagal pateiktą temą, remdamosi savo patirtimi bei informacija, gauta iš tėvų, mokytojų, kitų šaltinių, įgyvendina kūrybinius iššūkius ir atsiunčia el. paštu irena.peciuliene@lmnsc.lt, laiške nurodydami savo atstovaujamą komandą.
Įdomiausi, originaliausi, kūrybiškiausi darbai skelbiami tinklalapyje www.ssus.lt.
Papildoma informacija teikiama LMNŠC Sveikatos ir saugos ugdymo skyriuje: Irena Pečiulienė, tel. (8 5) 2766775, el. paštas irena.peciuliene@lmnsc.lt.
Daugiau informacijos rasite čia

Kovo mėnesio iššūkis: „Jaunas judėsi – senas nesigailėsi“

“Granat”

“Winogrono”