Menu Close

SUSITIKIMAS SU BŪSIMAIS PIRMOKĖLIAIS

Š.m. kovo 4 d. mūsų gimnazijoje įvyko pirmas susitikimas su būsimais pirmokais.

4 marca br. pogodne i ciekawe świata dzieci przybyły wraz z rodzicami do gimnazjum E. Orzeszkowej w Białej Wace. Radosny klimat unosił się już od początku spotkania. W klimacie przyjaźni gości powitała i do wzajemnego zapoznania się zaprosiła wychowawczyni klasy 4, J. Bukina. Po krótkim zapoznaniu się, ośmielone 6 – 7 latki, wraz z nauczycielkami klas początkowych, wyruszyły na zajęcia integracyjne (plastyczne, ruchowe, j. litewskiego, interaktywne).

Rodzice, natomiast pozostali na spotkaniu informacyjnym z administracją gimnazjum i przyszłą wychowawczynią. W drugiej części spotkania pani przyszłych pierwszaków zaprosiła przyszłych rodziców do gabinetu i przedstawiła swoją pracę wychowawczą, zapoznała z tradycjami gimnazjum, podała kilka porad jak się zachowywać, gdy dziecko przekroczy próg szkoły itp. Następnie wyruszyliśmy na wędrówkę po szkole, którą zakończyliśmy w bibliotece.

Spotkanie kończyliśmy w miłych nastrojach, pełni wrażeń oraz optymistycznych planów. Dziękując za przybycie, mali goście otrzymali piśmiennicze, słodkie upominki oraz kolorowe balony.

 

Skip to content