Menu Close

SOCIALINĖ PILIETINĖ AKCIJA “DAROM”

Š.m. balandžio 12 d. mūsų gimnazijoje vyko socialinė pilietinė akcija “Darom 2022”. Akcijos tikslas –  suvienyti mokinius, skatinti bendruomeniškumą, pilietiškumą ir atkreipti dėmesį į taršos, aplinkosaugos problemas.

Gerai nusiteikę ir  pasiruošę rimtam darbui 5-8, IG-IIG klasių mokiniai, administracija, mokytojai, mokyklos darbuotojai kibo į darbą – tvarkė mokyklos aplinką. Puikiausiai pavyko padirbėti ir taip paskirta teritorija buvo sutvarkyta. Ši akcija skatina mylėti gamtą ir nešiukšlinti, nes kur kas gražiau gyventi tvarkingoje ir švarioje aplinkoje. Akcija ragina mokinius suvokti, kad aplinkos grožis priklauso nuo mūsų pačių elgesio.

Tikimės, kad nuo mokyklos laikų įskiepyta pareiga rūpintis aplinka turėtų tapti kiekvieno įpročiu ir nepaliks abejingais, matant gamtos teršėjus. Dėkojame visiems akcijos dalyviams už aktyvų ir atsakingą dalyvavimą bei sutvarkytą teritoriją.

 

 

Parengė: R. Nanartovič, socialinė pedagogė

Skip to content