Menu Close

ŠEIMOS ŠVENTĖ BALTOSIOS VOKĖS E.OŽEŠKOVOS GIMNAZIJOJE

Buvimas šeima reiškia, kad esate kažko labai nuostabaus dalis. Tai reiškia, kad mylėsite ir būsite mylimi visą likusį gyvenimą. – Lisa Weed

 
Šį penktadienį, gegužės 13 dieną, pradinių klasių mokinių tėveliai, seneliai, broliukai ir sesutės rinkosi šventiškai papuoštoje mokyklos salėje. Čia vyko koncertas, skirtas Šeimos dienai paminėti.
„Džiaugiamės galėdami Jus matyti mūsų šventėje, skirtoje Tarptautinei šeimos dienai, kuri visame pasaulyje minima gegužės 15 dieną. Dažnai mes nerandame žodžių ir nemokame pasakyti savo šeimos nariams, kaip juos mylime. Nesugebame gražiai padėkoti už meilę, rūpestį ir pasiaukojimą.Todėl šiandien norime padovanoti Jums koncertą ir tarti ,,Ačiū“ už viską.“ – šiais žodžiais buvo pradėtas renginys. Sveikinimo žodį tarė gimnazijos mokytojos.
Mokiniai intensyviai ruošėsi šiai šventei, nes norėjo nustebinti ir pradžiuginti savo šeimos narius, o mokytojai jiems padėjo tai įgyvendinti. Renginyje skambėjo patys gražiausi ir nuoširdžiausi žodžiai, netrūko nei dainų, nei šokių, nei vaidinimų. Koncertas vyko lietuvių ir lenkų kalbomis.
Pradinių klasių mokiniai savo daineles, posmus skyrė tėčiams ir mamoms, seneliams ir močiutėms. Renginio metu skambėjo dainos: „A na razie rosnemy“, „Dziećmi jesteśmy tylko raz“, „Mama w kuchni“, „Dziękuję Mamo! Dziękuję Tato!“. Pasidabinusios šventiniais šokių drabužiais į sceną drąsiai žengė mūsų mokyklos jauniausios šokėjos – 1 klasės mokinės. Savo sukurtu šokiu nustebino ketvirtokės. Didelio žiūrovų susidomėjimo ir garsių aplodismentų sulaukė nuotaikingi 4 ir 3 klasių vaidinimai lietuvių ir lenkų kalbomis: „Angelas vardu mama“ ir „Cała łąka dla Mamy i Taty”.Šventinį koncertą paįvairino 1-4 klasių filmas ,,Mano šeima”, kuriame mokiniai dėkojo savo šeimos nariams, pasakojo apie juos, sakė auksines mintis apie šeimą.
Baltosios Vokės E.Ožeškovos gimnazija visus sveikina su artėjančia Šeimos švente ir linki šią dieną ir visas kitas dienas atrasti laiko bendravimui, buvimui kartu, priminti vieni kitiems, kokie jie svarbūs ir brangūs.
Parengė J.Milošienė
Skip to content