Menu Close

PAŽINTINĖ-EDUKACINĖ IŠVYKA

Penktadienį (14.05) IIG klasė ir kiti mokiniai išvykome į kelionę, aplankėme Energetikos ir technologijų muziejų Vilniuje.

Mes turėjome galimybę stebėti fizikinius reiškinius, taip pat savo akimis pamatyti generatorių. Sužinojome, kad šiame pastate anksčiau buvo elektrinė. Taip pat mums vyko edukaciniai užsiėmimai su mūsų laukusiu charizmatiškuoju edukatoriumi. Edukacinės pamokos metu pakartojome geografijos ir fizikos žinias: skyrių apie elektrą, atsinaujinančius ir neatsinaujinančius energijos šaltinius. Žinias, kurias pakartojome ir išmokome, patikrinome „Kahoot“ platformoje. Pamokos pabaigoje mes sukūrėme savo saulės bateriją naudodami diodus. Taip pat ištyrėme baterijos veikimą naudodami tokį įrankį, vadinamą multimetru.

Po edukacijos turėjome laiko pasivaikščioti po muziejų, kuris buvo labai patrauklus, jis primena Koperniko centrą Varšuvoje. Šiame muziejuje mes galėjome patys atlikti eksperimentą ir paaiškinti, kodėl toks veiksmas vyksta. Muziejus mokiniams labai patiko.

Po tokios patrauklios ir įdomios kelionės mokiniai pavalgė pietus ir važiavo namo. Rekomenduojame apsilankyti šiame muziejuje, kad praturtintumėte savo žinias fizikos, chemijos ir geografijos srityse.

 

Skip to content