Menu Close

MŪSŲ GIMNAZIJA DALYVAUJA ES PROJEKTE „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“

Mūsų gimnazija dalyvauja ES projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001), įgyvendinant 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programą. Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką. Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

 Projekto metu 1–4 klasių mokiniai buvo aprūpinti gamtos ir technologinių mokslų (GTM) mokymo priemonėmis bei įrangos komplektais.
 Projekto įgyvendinimas prisidėjo prie gamtos ir technologinių mokslų populiarinimo, šių dalykų ugdymo kokybės, padidino mokyklos veiklos efektyvumą.

  Daugiau apie projektą galima paskaityti čia.

Skip to content