Menu Close

MOKYKLINIS PRADINIŲ KLASIŲ MOKINIŲ MENINIO SKAITYMO KONKURSAS ,,VAIKYSTĖS SPALVOS”

2024 m. balandžio 23 dieną, kaip ir kasmet, „Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos“ gimnazijoje vyko mokyklinis meninio skaitymo konkursas ,,Vaikystės spalvos”. Renginys simboliškai buvo pradėtas šokiu, taip pat dalyviams buvo pristatyti vertinimo kriterijai.

Konkurse dalyvavo aštuoni I-IV klasių skaitovai Gimnazijos direktorė pasidžiaugė, kad šio konkurso dalyviai yra talentingi meninio žodžio puoselėtojai. Vertinimo komisija (gimnazijos direktorė M. Šostak, gimnazijos bibliotekininkė M. Bukina ir lietuvių kalbos vyr. mokytoja A.Sčesnulevičienė) išrinko nugalėtojus dviejose amžiaus grupėse: I-II ir III-IV klasių.

I-II klasių mokinių grupėje:

I vietą laimėjo 2 klasės mokinys Damian Gičkin

II vieta skirta 2 klasės mokinei Austėjai Kviatkovskai

III – IV klasių mokinių grupėje:

II vieta skirta 3 klasės mokiniui Eldarui Boreišo ir 4 klasės mokiniui Davidui Bukinui

Džiaugiamės visais skaitovais ir sveikiname konkurso nugalėtojus!

Organizatoriai.

Skip to content