Menu Close

MENINIO SKAITYMO KONKURSAS

Baltosios Vokės Elizos Ožeškovos gimnazijoje, aktų salėje, 2022-01-20 vyko meninio skaitymo konkursas. Konkurso tikslas – ugdyti kūrybingą, mąstančią ir iškalbingą individualybę, o uždaviniai: skatinti mokinius domėtis literatūra, ugdyti mokinių kūrybiškumą, puoselėti mokinių meninio žodžio suvokimą ir raišką.

Konkurse dalyvavo 5- 8, I-IV G klasių mokiniai. Mokiniai buvo supažindinti su konkurso uždaviniais bei vertinimo kriterijais ir eilės tvarka padeklamavo pasirinktą eilėraštį. Skaitovai galėjo skaityti vieną poezijos kūrinį arba vieną prozos kūrinio ištrauką lietuvių kalba. Skaitovo skaitomo kūrinio trukmė – iki 5 minučių, poetinės (literatūrinės) kompozicijos trukmė – ne daugiau kaip 10 minučių. Dalyviai vertinami dviejose amžiaus grupėse: 5–8 kl. ir 9–12 kl.

Dėkojame konkurso dalyviams ir sveikiname 5-tos klasės mokinę Gabiją Matuizaitę ir IV klasės mokinę Evą Dijak, užėmusią pirmąją vietą, ir 6-tos klasės mokinę Marijaną Zablocką, užėmusią antrąją vietą. Džiaugiamės kitų dalyvių pasirodymais: 6-tos klasės mokinė Paula Gželka užėmė trečiąją vietą, II klasės mokinė Gitana Januškevič užėmė antrąją vietą, III klasės mokinys Norbertas Janovskij – trečiąją vietą.

Skip to content