Dzień dobry kochane dzieci!

Dzień dobry szanowni nauczyciele, rodzice, opiekunowie!

Dzień dobry, szanowni goście, szanowni pracownicy!

Dzień dobry SZANOWNA SZKOŁO!

WITAM I POZDRAWIAM!

Pozdrawiam was z tym pięknym świętem – Świętem Wiedzy, które jest początkiem wędrówki w nabywaniu nowych kompetencji i nowych umiejętności.

Żyjemy w czasach rozwijających się technologii. Cieszę się i mogę z dumą powiedzieć, że wyposażenie naszej szkoły odpowiada współczesnym wymogom Oświaty.

I tylko od nas zależy jakie wyniki osiągniemy za rok, czego się nauczymy i jaki będzie  bagaż naszej wiedzy.

Kochane dzieci, szanowni nauczyciele, szanowni rodzice, niech ten rok będzie nie tylko czasem wytężonej pracy,

zdobywania wiedzy i rozwijania kreatywności ale również umacniającym poczucie, że szkoła – to miejsce odkrywania świata i budowania wspólnoty

Tylko wspólnymi siłami będziemy mogli osiągnąć oczekiwany rezultat,

cieszyć się miłą rodzinną atmosferą i rozwijać potrzebne we współczesnym świecie kompetencje.

Niech nie zabraknie chęci u was, kochane dzieci, w zdobywaniu wiedzy!

Niech dopisuje dobre zdrowie wam, szanowni nauczyciele, rodzice i pracownicy!

Niech owocują nowe metody w naszej współpracy, na pomysły które są otwarci klasowi wychowawcy!

Niech ten rok szkolny 2022-2023 będzie dla nas wszystkich dobrym, szczodrym w dobre postępy uczniów,

z których cieszą się i uczniowie i nauczyciele i rodzice a edukacja przebiega w miłej rodzinnej atmosferze!

Z szacunkiem, Mirosława Szostak, dyrektor Gimnazjum im. Elizy Orzeszkowej w Białej Wace