Menu Close

Draugystė nuausta liaudiškos muzikos

2024 m. gegužės 8 d. mūsų mokykloje įvyko mokinių konferencija “Etnografinė Lietuva”. Dalyviai iš trijų mokyklų skaitė labai įdomius pranešimus apie įvairias Lietuvos etnografinės kultūros sritis. Vilniaus Sofijos Kovalevskajos progimnazijos mokiniai pristatė temą: “Etnografinės kultūros istorinė raida Lietuvoje”. Stanislovo Rapolionio gimnazijos atstovai iš Eišiškių kalbėjo apie lietuvių liaudies simbolius, o mūsų gimnazijos mokiniai pristatė temą apie etnografinės kultūros apraiškas šiuolaikinėje Lietuvos madoje, muzikoje ir sporte. Įdomų užsiėmimą projekto dalyviams parengė Baltosios Vokės renginių centro vadovė ir edukatorė Anna Voronecka – parodė, kaip savo rankomis pasigaminti draugystės apyrankę.  Taip kiekvienas dalyvis gavo po apyrankę, kuri leido  geriau pažinti vieniems kitus ir užmegzti draugiškus ryšius. Susitikimas praėjo draugiškoje ir  jaukioje atmosferoje.

Konferencija buvo tarpmokyklinio projekto “ETNO – Lietuva”, kuriame dalyvauja mūsų mokyklos penktų ir šeštų klasių mokiniai, inauguracija. Projekto, organizuojamo remiant Tautinių mažumų departamentui, tikslas – skatinati tautinių mažumų kultūrų  pletotė Lietuvoje.  Vykdant šį projektą laukia mus dar daug įdomių išvykų ir susitikimų.

Organizatoriai

 

Skip to content