Dėkojame

W imieniu Społeczności Gimnazjum im. Elizy Orzeszkowej w Białej Wace serdecznie dziękujemy za przekazane środki techniczne w postaci ekranu multimedialnego i komputerów.
Cieszymy się, że otrzymany  sprzęt będzie pomocnym jak  w pracy nauczyciela, tak i ucznia, i pozwoli uatrakcyjnić proces edukacji.
Projekt jest realizowany przez Fundację Polonii Świata   przy współpracy z Polską Macierzą Szkolną na Litwie oraz Związkiem Polaków na Litwie i finansowany ze środków Instytutu Rozwoju Języka Polskiego im. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w zakresie Otwartego Konkursu Ofert ,,Środki na realizację projektów innowacyjnych i cyfrowych z zakresu edukacji, nauki i budowy społeczeństwa informacyjnego, w tym w szczególności w obszarze Programu Gov Tech Polska”.
Serdecznie DZIĘKUJEMY i życzymy wszelkiej pomyślności realizując projekty wsparcia szkół polskich  Wileńszczyzny.
Dyrektor Gimnazjum, Mirosława Szostak