Menu Close

AKCJA PAMIĘCI

18 maja uczniowie naszego gimnazjum mieli możliwość przypomnieć życiorys wielkiego Polaka – Karola Wojtyły poprzez oglądanie filmu i odśpiewania jego ulubionej piosenki pt. „Barka”. Następnie przedstawiciele samorządu uczniowskiego wraz z panią dyrektor dołączyli się do projektu ,,Z Biało-Czerwoną w Powiecie Częstochowskim”, którego jednym z punktów programu było zasadzenie Dębów Pamięci w dniu urodzin św. Jana Pawła II. Wspólnie z przedstawicielami starostwa m. Biała Waka były zasadzone dęby, które będą przypominać przyszłym pokoleniom o podstawowych wartościach  głoszonych przez św. Jan Paweł II.

 Akcja odbyła się pod patronatem Mera Samorządu Rejonu Solecznickiego Zdzisława Palewicza, podczas której zasadzono 53 dęby w różnych zakątkach naszego rejonu.

Skip to content