Absolventų vakaras

Każdego roku w naszej szkole w pierwszą sobotę lutego  odbywa się tradycyjne spotkanie po latach tych, którzy ukończyły naszą szkołę. Tak i w tym roku, 3 lutego, licznie przybyli absolwenci po ukończeniu szkoły przed 10, 15 a nawet 40 laty i byli zachwyceni współczesnością i wyposażeniem szkoły.

Uroczyste spotkanie rozpoczęliśmy polonezem. Pani dyrektor Mirosława Szostak przywitała wszystkich przybyłych i życzyła miłych wrażeń ze spotkania, podkreślając podstawowy cel wieczoru – wieczór wspomnień.  Nie zabrakło miłych słów i ze strony Absolwentów  dla nauczycieli, administracji i  klasowych wychowawców. Imprezie towarzyszył piękny koncert uczniowski, nawiazujący do wspomnień lat szkolnych.

Takie tradycyjne spotkania po latach, napawają nas, nauczycieli pracujących w naszej szkole, do dumy i satysfakcji z tego, co robimy.

Do miłych spotkań!