Święto w początkówce

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć serdeczność, radość  i miłość wszystkich wokół. Ten magiczny czas, tę piękną atmosferę dało się również odczuć w naszym gimnazjum. W piątek 22-go  grudnia najmłodsi uczniowie naszego gimnazjum przedstwaiły występ świąteczny dla swoich Rodziców. W pięknej bożonarodzeniowej scenerii, dzieci wprowadziły nas w magiczną atmosferę  Świąt Bożego Narodzenia śpiewając piosenki, tańcząc, recytując wiersze. Podniosła atmosfera tak udzieliła się dzieciom, że z ogromną ekspresją i zaangażowaniem odgrywały powierzone role.  Po występie na dzieci czekały prezenty. Wspólne zdjęcia pozostaną pamiątką i uwiecznieniem tego wyjątkowego spotkania.