Menu Close

1-4 klasių mokinių dieninė vasaros poilsio stovykla „Wesołe chmurki“

Moksleivių vasaros stovyklos tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Nuo birželio 15 iki 21 dienos mūsų mokykloje buvo organizuota vaikų vasaros poilsio stovykla 1-4 klasių mokiniams. Stovyklos pavadinimas „Wesołe chmurki“. Per tą laikotarpį vyko daug pažinimo užsiėmimų, organizuota daug pramogų.

Pagrindinis stovyklos tikslas – ugdyti sveikatos įgūdžius, kūrybiškumo, mokinių savęs pažinimo, bendravimo bei bendradarbiavimo kompetencijas. Įgyvendinti šį tikslą padėjo žaidimai atvirame ore ir patalpose, sportiniai ir loginiai žaidimai, kūrybingumo ir lavinimo veiklos.

Vaikai buvo užimti visą dieną, lavino savo talentus bei bendravimo įgūdžius, susipažino su įvairiomis meno bei sporto kryptimis, su savo vietove, gamta.

Buvo organizuota išvyka į Trakus: vaikščiojome po salą ir sužinojome šios nuostabios pilies istoriją. Taip pat lankėmės šokolado fabrike, 1,5 val. trukmės edukacinės programos metu pamatėme, kaip gaminami šokoladiniai saldainiai, turėjome galimybę prisiliesti prie šokolado gamybos ir patys. Ne tik išgirdome šokolado istoriją, bet savo rankomis kūrėme skaniausius šokoladinius šedevrus, kuriuos galėjome pasiimti su savimi. Buvo labai smagu ir skanu.

Stovyklautojai surengė didingą meno kūrinių parodą. Taip pat stovykloje labai didelis dėmesys buvo skiriamas sportiniam aktyvumui. Vaikai žaidė futbolą, krepšinę, tinklinį, kvadratą, stalo tenisą, dalyvavo sportinėse estafetėse, išbandė kitas sportines veiklas. Taip pat stovyklautojai išmoko daug gražių šokių, turėjo galimybę pasirodyti kaip dainininkai, dainavo chore ir solo.

Stovyklauti vaikams labai patiko ir jie norėdavo susitikti dar kartą.

Pradinių klasių mokytoja Česlava Orlovska

Skip to content