Pozdrowienie

Published: 2016-11-10

Szanowni Państwo!

Gimnazjum im. Elizy Orzeszkowej już kolejny raz zostaje wyróżnione w konkursie „Najlepsza szkoła – najlepszy nauczyciel” jako jedna z najlepszych szkół rejonu.
Z tej okazji serdecznie gratuluję wszystkim nauczycielom, nie tylko wyróżnionym (a są nimi: Walentyna Bartoszewicz – nauczycielka  fizyki, Łaima Narodowskaja – nauczycielka historii, Lilija Dulko – nauczycielka matematyki, Danuta Jermałowicz – nauczycielka języka rosyjskiego), uczniom i ich rodzicom.
Dobra szkoła – to te miejsce, do którego się wraca, nie tylko ucząc się w nim,  ale również wspomnieniami, wtedy, gdy szkołę i pracujących nauczycieli pamięta się przez długie lata po jej zakończeniu. Jestem przekonana, że nasza szkoła i jest takim miejscem, ponieważ tu pracują dobrzy, oddani swojej pracy i kreatywni nauczyciele, którzy wychowują młodzież szkolną na dobrego i szlachetnego człowieka.
Jeszcze raz, dla Was wszystkich – nauczycieli, uczniów i rodziców – DZIĘKUJĘ ZA WSPÓLNE OSIĄGNIĘCIA.

Z okazji zbliżającego się Święta 11 Listopada życzę dla nas wszystkich radości, zdrowia i satysfakcji z wykonywanego zawodu kształcąc młode pokolenia.

Z szacunkiem, Mirosława Szostak, dyrektor gimnazjum