Zabrzmiał pierwszy dzwonek roku szkolnego 2016/2017 w Gimnazjum im.Elizy Orzeszkowej

Published: 2016-09-02

Uroczyście, odważnie , z wielką werwą wkroczyło dwunastu pierwszoklasistów na apel inauguracyjny naszego  gimnazjum w towarzystwie starszaków. Po okresie wakacji przyszedł czas dalszego kształcenia, zdobywania wiedzy i kształtowania charakterów. Uczniowie w szkole spędzą dziewięć  treściwych miesięcy. Wspólnie z dyrektorem placówki i gronem pedagogicznym nowy rok szkolny otwierali dostojni goście, przedstawiciele Rady i Administracji Samorządu Rejonu Solecznickiego p.R.Monkiewicz, p. Krystyna Sławińska,  proboszcz parafii w Rudnikach Józef Narkun, licznie zebrani rodzice. Pani Dyrektor w swym przemówieniu podkreślała troskę  o jakość  procesu nauczania  i życzyła uczniom i nauczycielom owocnego roku nauki i wspólnej pracy.

Winszujemy pierwszego dnia jesieni pięknego Święta Wiedzy!

Starszy nauczyciel j. polskiego Janina Snarska