Ostatni dzwonek w klasach 6-11

Published: 2016-06-03

Impreza,  kończąca bieżący  rok  szkolny, w naszym gimnazjum odbyła się w ostatnim dniu wiosny. Koniec  roku  szkolnego  świadczy, że  każdy  uczeń  zdobył   bagaż  wiedzy  cięższy  o  jeden  rok!

Szkoła  - to codzienne stawianie czoła nowym i ciekawym wezwaniom. Chęć pokonywania,  otwierania nowych tajników wiedzy.
Bardzo przyjemną chwilą dla tych uczniów, którzy dzięki swojej aktywnej  i  wytrwałej   pracy  przez cały rok  szkolny osiągnęli  wspaniałe  wyniki  w nauce  było obdarowanie  medalem, świadectwem, wręczeniem dyplomów, podziękowań oraz prezentów rzeczowych.
Gimnazjum się szczyci i gratuluje  zwyciężczyniom konkursu „Uczeń Roku“
 1. Dominika Bojarin kl.8 –  nominacija wśród klas 5-8
2. Ewelina Drabato kl. IIg – nominacja wśród klas I-IIIg
Tradycyją się stało,że uświetnieniem każdej uroczystości zakończenia roku szkolnego jest ogólnoszkolny taniec  flash mope, którego inicjatorką jest choreograf,  p. J.Butko oraz grupa taneczna „Relax“. Dziękujemy za czarujący oraz porywczy nastrój!
Życzymy wszystkim uczniom, nauczycielom oraz pracownikom gimnazjum treściwych, słonecznych i bezpiecznych wakacji!

Wych.kl. IIIg  J.Snarska