Prezent dla Litwy

Published: 2020-02-13

Jesteśmy Polakami i obywatelami Litwy. Dzień Niepodległości Litwy jest dla nas także ważny, ponieważ w tym państwie żyjemy.

W tygodniu, poprzedzającym święto, uczniowie początkówki uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych pod tytułem ,,Prezent dla Litwy". Zajęcia odbyły się w Białowackim Domu Imprez z pracowniczką edukacyjną muzeum Panią Anną Woronecką, która zapoznała uczniów z tematem pracy, sposobem jej wykonania.Uczniowie z chęcią,  pomysło wykonywali prace plastyczne z plasteliny. Wyniki były ciekawe, oryginalne, piękne.

Dziękujemy p. Ani za treściwe zajęcie, życząc dalszych twórczych spotkań edukacyjnych.

Wychowawczyni klasy 4 Leonarda Markielewicz