„Świat moimi oczami”- taki tytuł miała wystawa zorganizowana przez miejską bibliotekę w Białej Wace.Bohaterką wystawy została młoda artystka Katarzyna Sewruk, która przyjechała do nas z wileńskiego rejonu ze wsi Grygajcie.

27 stycznia uczniowie klas 1-4 podziwiali zdolności artystyczne Katarzyny. W miłej atmosferze zapoznali się z twórczością młodej artystki, mieli okazję zadać pytania, wypowiedzieć swoje zdanie o wybranym rysunku.  Czas minął  szybko, chociaż rysunków było bardzo dużo i każdy chciał zabrać głos. Dzieci były oczarowane pracami Katarzyny i postanowiły też wypróbować swoje zdolności twórcze w przyszłości.

Serdecznie dziękujemy Katarzynie, pani Krystynie ora pani Stelle za cudownie spędzony czas i życzymy dalszej owocnej pracy.

Czesława Orłowska