Wycieczka do zoo

Published: 2016-05-28

Dnia 24 maja odbyła się szkolna edukacyjna wycieczka klas 1-4 do zoo w Kownie.

Po przyjeździe do Kowna, ujrzeliśmy ogromny teren zoo. Wszyscy byli bardzo ciekawi, jak wyglądają  prawdziwe  zwierzęta.  Na początku widzieliśmy pięknego tygrysa, który grzał się w słońcu. Zapamiętały się drapieżne koty, lwy, żyrafa, foki, zebry, małpy,wielbłądy, żubry. W terarium oglądalismy rybek, gady i płazy. Największe wrażenie wywołał ogromny pyton. Następnie udaliśmy się do klatek z różnymi ptakami. Pogoda dopisała, więc mogliśmy sobie trochę odpocząć. Po spędzonym czasie w zoo, zajechaliśmy na obiad do McDonalds'a.  Po południu wróciliśmy do szkoły, gdzie czekali już rodzice.

Wycieczka bardzo się spodobała. Narobiliśmy mnóstwo pięknych zdjęć na pamiątkę tego dnia.

Nauczycielka klasy 4