Lekcja matematyki bez zeszyta i ławki szkolnej

Published: 2019-02-04

W piątek, 1 lutego, uczniowie klasy 1 wyruszyli na zajęcia z matematyki do miejscowego sklepu wielobranżowego „Koops“.

Celem wycieczki było przede wszystkim poznanie wyposażenia sklepu oraz jego bogatego asortymentu, obserwacja pracy ekspedientek i innych pracowników oraz kulturalne zachowanie się w miejscu publicznym.

Na zakończenie wycieczki, każdy pierwszaczek miał okazję sam zrobić drobny zakup. Pamiętaliśmy o stosowaniu form grzecznościowych: proszę i dziękuję.

Wycieczka ta dostarczyła uczniom wiele pozytywnych wrażeń, wzbogaciła je o nowe wiadomości i spostrzeżenia.

Wychowawczyni klasy 1 Janina Bukina