Dzień nauczyciela w naszej szkole

Published: 2018-10-06

5 października  z okazji Dnia Nauczyciela samorząd uczniowski przy pomocy klasy IIIG i IVG zorganizował święto dla nauczycieli. Uczniowie klas starszych, a także członkowie samorządu uczniowskiego  mieli możliwość prowadzić lekcje dla uczniów zamiast nauczycieli. Każdy wybierał swoją metodykę pracy z uczniami, pamiętając o tym, że podczas lekcji powinni opracować   omówiony z nauczycielem temat. Nauczyciele tego dnia również przybrali role uczniów i jako trzynasta klasa udali się na lekcję pt. Młodzieżowe skróty językowe, podczas której bardzo aktywnie  dyskutowali o potrzebie skracania wyrazów przez współczesną młodzież. Następnie - zajęcia rozrywkowe, śpiewanie współczesnych piosenek i nauka    tańca!

Mamy nadzieję, że udało się nam stworzyć świąteczną atmosferę dla naszych nauczycieli i że każdy pedagog  tego dnia, wychodząc ze szkoły, miał szeroki uśmiech na twarzy.

Informacja samorządu uczniowskiego