Europejski Dzień Języków w naszej szkole

Published: 2018-10-01

W dniu 26 września obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Dzień ten jest okazją do promowania różnorodności językowej i kulturowej oraz zachęcania młodych ludzi do nauki języków.

W naszej szkole też nie mogło również zabraknąć akcentu tego święta. Była to przede wszystkim okazja do wspólnej zabawy.Klasy 5 -II G brały udział w różnego rodzaju konkursach, zadaniach i grach językowych,które odbywały się w czterech językach:polskim,litewskim,angielskim i rosyjskim.

Poprzez takie imprezy chcemy zachęcić uczniów do nauki języków i pokazać, że poprzez zabawę można się również uczyć.

Nauczycielka języka rosyjskiego Danuta Jermałowicz