Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Published: 2018-09-04

Początek roku szkolnego jest  ważnym momentem w życiu całej społeczności szkolnej, a więc nauczycieli, uczniów i rodziców, jak również administracji i pracowników obsługi. Każdy wiąże z nowym rokiem szkolnym nadzieje, ale jest też pełen obaw przed tym, co ten rok przyniesie.

W dniu 3 września 2018 r. odbył się na dziedzińcu naszego gimnazjum uroczysty apel z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego .Wrzesień powitał nas wszystkich pięknym słońcem, przypominającym o tym, że wakacje już się skończyły i nadszedł czas rozpoczęcia kolejnej edukacyjnej przygody.

Z racji nowego roku szkolnego życzymy uczniom sukcesów w zdobywaniu wiedzy, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole, zaś nauczycielom  zadowolenia z owoców ich pedagogicznej pracy.

Aleksandra Bojarin