Migawki z projektu "Taniec, kultura, dziedzictwo", realizowanego dzięki wsparciu Polsko - Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży

Published: 2018-07-26

W dniach od 6 – 10 lipca 2018r. dziesięcioosobowa grupa uczniów naszego Gimnazjum gościła w Szkole Podstawowej im. Bolesława Prusa  w Liścu Wielkim. Podczas pobytu w Polsce mieliśmy wspólny projekt "Taniec, kultura, wspólne dziedzictwo", realizowanego dzięki wsparciu Polsko - Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży. Projekt miał na celu wszechstronne zaktywizowanie młodzieży na rzecz rozwoju osobistego i społeczności lokalnej.

Warsztaty taneczne, uczyliśmy się tańców narodowych Polski i Litwy

Wspólne przygotowanie sałatek, ognisko integracyjne, gry, zabawy, wymiana doświadczeń

Zwiedzaliśmy Poznań, ciekawe miejsca

Wizyta w studiu tv wielkopolskiej, ciekawe doświadczenie