Zakończenie roku szkolnego 2017/2018

Published: 2018-06-20

Po całym roku wytężonej nauki i pracy nadszedł czas długo wyczekiwanych wakacji. Cieszą się dziś przede wszystkim uczniowie. Pożegnamy na prawie trzy długie miesiące naszą szkołę, bo absolutnie wszyscy zasłużyliśmy na odpoczynek.

Uroczystość zakończenia roku szkolnego zgromadziła uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły na uroczystym apelu. Pani Dyrektor w obecności nauczycieli i rodziców wręczyła wyróżnienia i nagrody uczniom, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce i zachowaniu. W trakcie apelu podsumowano również wyniki konkursów i zawodów szkolnych.

Życzymy wszystkim uczniom  bezpiecznego i radosnego odpoczynku, miłego spędzania wolnego czasu w gronie  przyjaciół, rodziny, aby znów pierwszego września z dużym zapasem sił przystąpić do solidnej pracy w nowym roku szkolnym.

Aleksandra Bojarin, nauczyciel języka polskiego