,,Ostatni dzwonek” dla maturzystów

Published: 2018-06-01

25 maja odbyła się uroczysta akademia pożegnania uczniów klasy maturalnej. Było podniośle, wzruszająco i pięknie. Na początku uroczystości została przedstawiona prezentacja klasy, dokumentująca ich dwunastoletni pobyt w murach gimnazjum. Następnie p. Wicedyrektor odczytała rozkaz o decyzji Rady Pedagogicznej oraz życzyła maturzystom trafnych wyborów i wszelkiego powodzenia. Z życzeniami sukcesu na egzaminie maturalnym, studiach i w przyszłym życiu wystąpiła p. Dyrektor Mirosława Szostak, wręczyła także listy dziękczynne tym, którzy angażowali się w życie gimnazjum. Najmłodsi uczniowie z klasy pierwszej pięknie pożegnali maturzystów piosenką oraz wręczyli symboliczne dzwonki, mające przypominać o latach spędzonych w szkole. Wychowawczynie złożyły życzenia oraz upominki. Także podziękowały wychowankom i ich rodzicom za współpracę. Ze strony maturzystów były podziękowania skierowane do grona pedagogicznego, wychowawców, rodziców.

Życzymy maturzystom wiary we własne siły, powodzenia na egzaminach maturalnych oraz jak najlepszych wyników!