Dzień przy komputerach

Published: 2018-04-03

Obecnie komputer stał się narzędziem codziennego użytku. Wykorzystujemy go do pracy, rozrywki i nauki. Zapewne nikt nie wyobraża sobie już życia bez komputera. Jesteśmy coraz bardziej „uzależnieni” od nowych technologii i nic nie wskazuje na to, by miało się to w najbliższym czasie zmienić.

27 marca w gimnazjum zorganizowaliśmy Dzień przy komputerach w ramach projektu  Działajmy razem (Veikime kartu).

Ten dzień był okazją do tego, aby uczniowie grupy I wykazali się wyjątkową aktywnością i z zapałem wykonywali postawione przed nimi zadania. Dzięki zaangażowaniu grupy, uczniowie 5-8, IG-IIG kl. zgłębili swoją wiedzę o historii komputerów i wykonali prezentacje w programach Power Point, Prezi, Animation.

Ten dzień przyniósł uczniom wiele pozytywnych emocji. Można było nie tylko sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, ale także aktywnie uczestniczyć w zajęciach.

Nauczycielka jęz. angielskiego, Natalia Żurawlowa