Edukacyjne zajęcia w piekarni

Published: 2018-03-29

27 marca, tuż przed świętami wielkanocnymi, uczniowie klas początkowych mieli edukacyjną wycieczkę do klubu kuchennego w Wilnie. Zadaniem wycieczki było zapoznanie  się z pracą piekarza i sprawdzenie swoich zdolności piekarskich.

Kolejną atrakcją było odwiedzenie Planetarium, gdzie początkowiacy obejrzeli film o wszechświecie.

Szczęśliwi, z wielkanocnymi wypiekami, wrócili do domu.

W drodze wielu uczniów dzieliło się wrażeniami, dla niektórych była to najciekawsza wycieczka ze wszystkich zaliczonych. Wychowawczynie zapewniały,że czeka je w przyszłości jeszcze dużo ciekawych lekcji edukacyjnych i odkryć.

Nauczycielka klasy 2 Leonarda Markielewicz