Przedstawienie jasełkowe klas początkowych

Published: 2017-12-22

Okres Bożego Narodzenia to czas, w którym w sposób szczególny powracamy do tajemnicy narodzenia Syna Bożego. Możemy to uczynić m.in. poprzez udział w jasełkach...

Tegoroczne jasełka w naszej szkole zostały przygotowane przez uczniów klas początkowych. Podczas przedstawienia uczniowie wcielały się w postacie Józefa i Maryi, pasterzy, aniołów, krasnali i zapraszały najbliższych, rodziców, rodzeństwo, babcię i dziadka. Uczniowie dołożyli wielu starań, aby tegoroczne jasełka były dla nas wszystkich sposobnością do wejścia w piękną atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Jasełka w wykonaniu dzieci wprowadziły wszystkich w świąteczny nastrój oraz swym pięknym i oryginalnym występem, podbiły serca publiczności.

Na zakończenie p. Dyrektor gimnazjum złożyła wszystkim obecnym na sali życzenia świąteczno-noworoczne oraz podziękowała  uczestnikom przedstawienia, wręczyła słodki poczęstunek.

Za wspólną pracę w przygotowaniach przedstawienia jasełkowego składam podziękowania uczniom oraz wychowawczyniom klas początkowych.

Nauczycielka klasy 4 Janina Bukina