Zabawa choinkowa w kinie

Published: 2017-12-22

Karnawał to czas radości i maskarady, dlatego też uczniowie klas początkowych mieli okazję wziąć udział w oczekiwanej przez wszystkich zabawie choinkowej w środę, 20 grudnia w wileńskim centrum rozrywkowym Multikina.

Na początku obejrzeliśmy film animowany pt. „Pomocnik Świętego Mikołaja i magiczne płatki śniegu”. Oczywiście, że to była aktualna tematycznie kreskówka, opowiadająca o świętach Bożego Narodzenia.

Najbardziej nieoczekiwaną niespodzianką dla dzieci było przybycie Świętego Mikołaja.  Wszyscy uczniowie aktywnie uczestniczyli w zabawach przygotowanych przez niego. Wesoło i atrakcyjnie spędziliśmy czas, nie zabrakło wszystkim podniecających emocji.

Na Placu Katedralnym wspólnie podziwialiśmy choinkę noworoczną. Zatrzymaliśmy się również przy szopce bożonarodzeniowej.

Uczniowie pełni wrażeń i świątecznego nastroju wrócili do domu.

Nauczycielka klasy 4 Janina Bukina