Dzień nauczyciela w naszej szkole

Published: 2017-10-10

W dniu 6 października 2017 roku z okazji święta Dnia Nauczyciela samorząd szkolny zorganizował koncert poświęcony temu dniu. Koncert odbył się po 3 lekcjach, w ścianach gimnazjum im. E. Orzeszkowej, czyli w auli szkolnej. Na koncert zebrała się cała sala uczniów od 1 do IVG klas wraz z nauczycielami. Podczas koncertu były przedstawione trzy scenki, obejrzeliśmy dwa nagrania: wywiad absolwentów i „Nauczyciele na wesołej fali”, uczniowie klas początkowych zaśpiewali piosenkę o nauczycielu. Podczas koncertu była możliwość usłyszeć prawdziwą grę na klarnecie, którą zademonstrował uczeń 5 klasy. Podczas koncertu panowała bardzo wesoła atmosfera. Wszyscy widzowie byli bardzo zachwyceni piękną grą na scenie i w sali było słychać wyraźne odgłosy śmiechu.

Koncert podsumowany został pięknymi słowami pani dyrektor Mirosławy Szostak, która także podziękowała samorządowi uczniowskiemu, uczniom klas początkowych za włożoną pracę i za poświęcony czas. Nauczyciele i uczniowie zostali pod wielkim wrażeniem z koncertu. Mamy nadzieję, że momenty z imprezy na długo zostaną w pamięci naszych nauczycieli.

Uczennica klasy IIG, Elżbieta Wojtkiewicz

Autor zdjęć uczeń klasy IVG, Robert Iwanowskis