ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO KLAS 6-IIIG

Published: 2017-06-05
 2 czerwca w auli gimnazjum odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W apelu uczestniczyli rodzice, pedagodzy i uczniowie klas 6-IIIG naszego gimnazjum.
Wicedyrektor gimnazjum p. Walentyna Bartoszewicz pogratulowała wszystkim, którzy uzyskali promocję do klas programowo wyższych, życzyła dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje.
Uczniowie, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu szkolnym otrzymali pamiątkowe dyplomy i podziękowania. Wynagrodzenia otrzymali uczniowie biorący udział w konkursach szkolnych oraz uczniowie, którzy osiągnęli sukcesy w zawodach sportowych.  Wyróżnieni zostali także uczniowie, którzy promowali naszą szkołę w środowisku lokalnym i ponadlokalnym oraz budowali jej pozytywny wizerunek.
Uczniowie klasy IIG podziękowali  wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud wychowania i kształcenia.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/2017 zakończyły życzenia miłych, słonecznych, bezpiecznych i udanych wakacji.
Wszystkim nauczycielom i uczniom życzymy udanych wakacji!