Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 1-5

Published: 2017-06-01
  Uroczystość zakończenia roku szkolnego klas 1-5 odbyła się 31 maja 2017 roku w auli gimnazjum im. E. Orzeszkowej. Na wstępie wszyscy byli przywitani przez dyrekcję gimnazjum, nauczycieli. Wicedyrektor gimnazjum  p .  Walentyna Bartoszewicz przeczytała rozkazy o promocji uczniów do następnych klas, o zakończeniu  nauczania początkowego  klasy 4 i wręczyła  im  świadectwa.
  W ciągu roku szkolnego 2016-2017 w klasach 1-4 odbył się konkurs, gdzie uwzględnione były: aktywność na lekcjach; porządek rzeczy szkolnych na miejscu pracy; grzeczne zachowanie się na lekcjach i na przerwach; poprawność mowy polskiej. Zgodnie z tymi zasadami zwyciężyli i otrzymali podziękowania:
z klasy 1:
Rafael Saławatow;
Austėja Šlekaitytė;
Dominika Staszewska;
z  klasy 2:
Agnieszka Bojarin;
Sylwia Višnievskyte;
Agata Kowalewska;
z klasy 3:
Miłana Bojarin;
Honorata Tarasewicz;
Wiktoria Kożeniewskaja;
Dajna Paczkowska;
z klasy 4:
Paweł Rutkiewicz;
Maksymilian Staszewski;
Albert Połubianko.
  Niektórzy uczniowie otrzymali podziękowania z  międzynarodowego konkursu ,,Kangur“.
  Następnie czwartoklasiści i ich rodzice, rozwitali się ze swoją Panią klas początkowych p. Czesławą Orłowską,  podziękowali wszystkim nauczycielkom, pracującym z ich dziećmi.
  Tak, jak lato czas wesoły, radosny, więc skończyliśmy apel na wesoło: piosenkami, wierszami i tańcami.
  Z okazji zakońzenia roku szkolnego składamy wszystkim Rodzicom i Uczniom  serdeczne  podziękowanie  za całoroczną współpracę.
  Życzymy  dobrego zdrowia, bezpiecznych podróży, słonecznej pogody i niezapomnianych wrażeń przeżytych podczas wakacyjnych  przygód. Życzymy, byśmy wszyscy mogli 1 września spotkać się w szkole zdrowi, radośni i wypoczęci i pełni zapału do pracy w kolejnym roku szkolnym.

Leonarda Markielewicz,
starszy nauczyciel klasy 1