Ostatni dzwonek w klasie IVG

Published: 2017-05-31
 25 maja po raz ostatni zadzwonił dzwonek uczniom klasy IV G naszego gimnazjum. Pierwszacy prowadzili maturzystów korytarzami szkoły z dźwiękiem ostatniego dzwonka. III G klasa wprowadziła poczet sztandarowy. Po Hymnie nastąpiła chwila odczytania rozkazu p. Dyrektor o decyzji Rady Pedagogicznej. Najlepsi - otrzymali nagrody, szczególne podziękowania i gratulacje.  Całość uświetnił występ uczniów z kl. 1, pod czujnym okiem p. L. Markielewicz. Pierwsza i obecna wychowawczynie złożyły życzenia oraz podziękowały wychowankom i ich rodzicom za aktywną współpracę, wspieranie działania klasy i gimnazjum. Rozczulającym  momentem była niespodzianka, przygotowana przez rodziców – odtworzenie filmu sprzed dwunastu lat czyli pierwszy apel i lekcja w klasie wychowawczej z 2005r.
Życzymy maturzystom  pomyślności, wytrwałości podczas sesji egzaminacyjnej oraz jak najlepszych wyników!

Do zobaczenia w dorosłym życiu
na innej drodze, na innym szlaku.
Z bagażem wspomnień na dnie, w ukryciu
wśród masy pytań w pełnym plecaku.

Janina Snarska