Spotkanie z przyszłymi pierwszoklasistami

Published: 2017-03-28
   17 marca w gimnazjum im. Elizy Orzeszkowej było organizowane spotkanie z przyszłymi uczniami naszego gimnazjum.
Odważnie, z zaciekawionymi oczami, za rączkę z rodzicami dzieci zgromadziły się w auli gimnazjum. Na początku poprzez zabawy, organizowane przyszłą nauczycielką Czesławą Orłowską, zapoznały  się z gronem pedagogicznym. Zajęcia przedłużyły się w pracowniach gimnazjum. Dzieci bawiły się w sali sportowej, pracowały na tablicy interaktywnej, miały zajęcie plastyczne, uczyły się języka angielskiego, zwiedziły bibliotekę i w pracowni komputerowej poprzez gry edukacyjne wykazały swoje umiejętności.
Spotkanie organizowała pani Czesława Orłowska oraz współorganizatorami spotkania były panie od nauczania początkowego - Leonarda Markielewicz, Janina Gaidienė, Janina Bukina, od języka angielskiego – p. Natalia Żurawlowa, bibliotekarka p. Maria Bukina.
   Cieszymy się z uśmiechów, zainteresowanych oczu i odważnych odpowiedzi naszych gości i z niecierpliwością czekamy na spotkanie, które odbędzie się w maju.

Czesława Orłowska nauczycielka klas początkowych